• |
ide | kryesore

Eneda Tarifa fiton ‘Kënga Magjike’ (video)

F1, Paparazzi

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.

Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”. Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.


1 Comment

  1. E meritonte Fifi, gjynaf ia mohuan fitoren per te tretin vit radhazi. Nuk bertiste kot publiku emrin e saj. Je budallacke Fifi nqs merr pjese prape te Kenga Magjike. Te pakten merr pjese te festivali i RTSh qe tna perfaqesosh ne Eurovision, dhe jo ne ate hipokrizi te Kenges Magjike

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu