• |
ide | kryesore

Fiksimi/ “E dua Mourinho…”: 38 tatuazhe për ti treguar portugezit dashurinë

Sport

“Kam shpenzuar mijëra stërlina për tatuazhet e José Mourinho në gjithë këto vite, por ia vlen sepse e dua, e për këtë arsye do të vazhdoj të shpenzoj akoma. Po mendoj që tani cfarë mund të bëj tatuazh në të ardhmen”. Fjalët janë thënë dhe premtimi është bërë nga Vivien Bodycote, 62 vjecarja, që mund të konsiderohet fanse numër 1 e trajnerit portugez, aq sa nga 2017 deri tani e ka bërë tatuazh në trup 38 herë. Duhet ta shihni që ta besoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu