• |
ide | kryesore

Bora Zemani i futet biznesit

Paparazzi, Slider

Bora Zemani së fundmi ka qenë shumë e komentuar. Ajo së fundmi ka qenë një projektin televiziv “Treshat” me Romeo dhe Donald Veshaj, komentuar me këtë të fundit për një romancë dashurie por ende të pakonfirmuar duket se së fundmi do të ketë sipermarrjen e saj.


Agjenti 00Thumb, mbrëmjen e djeshme në ThumbON ka zbuluar ekskluzivisht se Bora së shpejti do të vijë me një linjë veshjes sportive, e cila do dë mbajë inicialet e Borës, B.Z .


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu