• |
ide | kryesore

“Shumë urime Michael”, Ferrari bën urimin e parë, mesazhe të panumërta e pasojë për gjermanin

Sport

Bota e Formula 1 nuk e ka harruar Michael Schumacher e, në ditën e datëlindjes së tij të 51°, Ferrari ka qenë e para që është kujtuar për kampionin gjerman, që vazhdon të luftojnë për jetën. Një urim i thjeshtë “Shumë urime Michael” nga thellësia e zemrës, që është imituar nga shumë të aspasionuar dhe pas garave të shpejtësisë, apo tifozë të ish-pilotit, gjendja shëndetësore e të cilit është prej vitesh e rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu