• |
ide | kryesore

Friends-at vazhdojnë akoma në Netflix për Shqipërinë

Paparazzi, Slider

Në korrik të 2019-s, Netflix njoftoi se “Friends” nuk do të transmetohej më duke filluar nga 1 janari i këtij viti. Lajmi se seriali jashtëzakonisht popullor nuk do të ishte më pjesë e platformës u shoqërua me një sërë memesh dhe reagimesh. Megjithatë, një lajm i mirë për fansat e Rachel, Monica, Phoebe, Chandler, Joey dhe Ross: Në Shqipëri, “Friends” është ende në Netflix.

Business Insider raporton se vendimi për t’u hequr nga Netflix prek vetëm Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sitcom-i do të vazhdojë të jetë i aksesueshëm nga fansat e tjerë jashtë SHBA-së, të paktën tani për tani.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu