• |
ide | kryesore

PS fillon ta shesë kryebashkiakun që u filmua me kokainë

-Instant, Të fundit

PS ka filluar dorëzimin e Lefter Allës, i cili u shfaq në pamje duke thithur kokainë. I ftuar në rubrikën “Opinion”, në “News24”, Ulsi Manja tha se SPAK duhet të zbardhë një orë e më parë të vërtetën mbi kryebashkiakun Alla, ndërsa theksoi se ai duhet të pezullohet nga detyra, derisa drejtësia të nxjerrë konkluzionet për rastin. Dei m ani scialiset nuk kishin folur ndersa kryebkiaku i Bulqizës kishte mohuar gjithçka madje duke pohuar se do padste opozitën për montazhin. Ky mund të quhet si sinjali i parë i shitjes së Allës, po njësoj sikurse u veprua në Shkodës me Valdrin Pjetrin apo në Vorë me Kajmakun.

©Lapsi.al


 

10 Comments

 1. ndryshe nga salihu jot o bushat, kta kan nje standart tjeter, i perqen apo si pelqen byrekasve te lulit dhe ty. kta nuk i strehojne ne kryeministri sic beri plakushi me gardistet, por i cojne para drejtesise. kush habon paguan, ska vend per shit-blerje ketu sic je mesuar me ate qoftlargun qe ishte perpara

  1. Jo mor plak, keta jo vetem i strehojne, po i promovojne ne nivelet me te larta politike sic nuk ka ndodhur kurre me pare. Pikerisht se i promovojne keshtu, perqindja e krimineleve ne politike eshte rritur ndjeshem 6 vitet e fundit.

   Keta i leshojne vetem atehere kur nuk kane si ti mbrojne me.

 2. Kjo lloj shitje,qe socialistet i bejne surrogateve,qe vete i kane kerkuar dhe vendosur,aty,ku i bejne punen,quhet me plot gojen,shitje me shumice,pra me cmim te lire,por ama,prap e kane nje fare cmimi (pra do te nevoiten perseri ne te arthmen,atehere kur t’u nevoitet per “ceshtjet”e tyre.

 3. ÇA PO SHET MOR AMAN , KETE DUHET TA PERZESH ME SHQELMA .
  BULQIZAKET NUK KANE BUKE TE HANE KURSE KY GANGOJA PIKA KOKAINE .

 4. Me vetem 5-6 klikime ketu tek lapsi kupton idiotizmin e kalemxhinjve.
  Lidhja me krimin…..
  Estrade te PS….
  Kbashkiaku mohon videon…

  tani qe SPAK e ka ceshtjen nen hetim, titulli ndryshon ne: PS shet kbashkiakun.

  Kalemxhinjte e kane te veshtire te kuptojne qe shteti nuk eshte me bajrak si ne kohen e Sules.

   1. ate farefisin o ropqir, o suflake shqupi. o pervers portalesh. te pelqen te ta qim farefisin te gjith si grup apo te vin nje nga nje o masturbus kronik e incestli. te qifsha mami shpellaren. te qihen ropt per nje suflake o varikars.

 5. po ca te bejn ta mborjn sipas juve? kur da ta lini mentalitetin provincial te kapo tribus? nqs dikush eshte kriminel apo kokainoman, pavarsisht partis, races, gjinis duhet te denohet si i till. shqiperia nje fshat i madh me mentalitet turko-mesjetar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu