• |
ide | kryesore

Edi Rama kërkon lavdinë te filmi i Ermal Mamaqit (Video)

F1, Paparazzi

Kryeministri Edi Rama tashmë është shfaqur dhe si aktor teksa luan një pjesë të vogël në filmin e Ermal Mamaqit.

Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurva ta martojë Landin me zor. Kush i bën presion çunit tonë këtu?”.

4 Comments

  1. Ne fakt,ky nuk eshte nje rol per Ramen.Rama gjithmone eshte treguar “aktor”,duke luajtur poshtersisht,me detyren e tij si kryeminister,duke u kthyer realisht ne nje kloun,i tipit karagjoz te te neveritshem.

  2. Deri ku shkon ndjenja e servilizmit ndaj ketij drogaxhiu nga keta sharlatanet e kinemase kur thote z-Trebicka.Anuk kishte ndonje aktor apo dhe nje amator mund ti shprehte ato dy fjale te qelbura qe kishte ne ate palo komedi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu