• |
ide | kryesore

Robert Pattinson, mashkulli më i pashëm në botë

Paparazzi, Slider

Robert Pattinson është shpallur nga shkenca si mashkulli më i pashëm në botë.

“Daily Mail” ka bërë me dije se sipas kirurgit kozmetik Dr. Julian De Silva, Pattinson ka përmasat perfekte të fytyrës. Ai e mbështet përcaktimin në shkencën e “Golden Ratio Phi”, sipas së cilës aktori është 92.15% perfekt.

 Kirurgu ka bërë matje tek shumë të famshëm dhe Pattinson i është afruar më shumë ideales. Gjithashtu kujtojmë se me anë të kesaj shkence, u përzgjodh dhe femra më e bukur në botë modelja Bella Hadid.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu