• |
ide | kryesore

Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e “The Voice Kids” në Belgjikë (Video)

Paparazzi, Slider

Vajza e artistit shqiptar ka shkëlqyer në fazën e audicioneve të fshehta në “The Voice Kids” në Belgjikë, shtet në të cilin ajo është lindur dhe rritur.

Gala e cila konkuroi me këngën “Don’t know why” të Norah James bëri që të katërt antarët e jurisë të kthenin karriget që në notat e para muzikore.

Fitorja e parë e Galës në këtë show bëri që familjarët e saj të emocionoheshin dhe të hidheshin përpjetë nga gëzimi, e sidomos Roberti- moment ky që u dha disa herë në video.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu