• |
ide | kryesore

Robert Berisha: Virusi nuk ka ekzistuar kurrë (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Deklaratat e tij në media gjithmonë tërheqin vëmëndjen.


Dhe e kemi fjalën për këngëtarin Robert Berisha i cili dhe ditën e sotme ka habitur me deklaratën e tij. Roberti ka postuar një video montazh Kaney West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan krahas videos se nuk ka pasur kurrë Covid -19 madje nuk ka as tani.Image‘S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin’ shkruan Roberti në postim. Ndërkohë që në botë llogariten mbi 5 milion të infektuar dhe mbi 335 mijë të vdekur.


2 Comments

  1. Bravo realitetin ke thon. Po ky bythqim komentus keqa keqa ka qef t’haj ijneksionin e billgejtsit e tja shparyalloj dafllakun e sumes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu