• |
ide | kryesore

Robert Berisha, ‘Do mbyllesha me Rita Ora-n në karantinë’

Paparazzi, Slider

Robert Berisha ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Krejt ka pak’ ku foli rreth periudhës së vetë-izolimit.


Këngëtari u pyet nga moderatorja se cilën nga artistet do e zgjidhe si shoqëruese gjatë kësaj periudhe të izolimit. Dhe ai nuk ka nguruar të kthej një përgjigje. Roberti zgjodhi Rita Orën si vajzën ideale për tu mbyllur në karantinë “Do të mbyllesha me Rita Orën pasi është shumë pozitive, qesharake dhe është e jona


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu