• |
ide | kryesore

Foto/ Wanda Nara, menaxherja sexy, edhe karantina është e nxehtë

Sport

“Duke ëndërruar që gjithcka të kthehet si më parë”. Ky është mesazhi i Wanda Nara për ndjekësit e saj në Instagram, duke postuar një foto hot që i lë shumë pak vend imagjinatës. Bashkëshortja menaxhere e Mauro Icardi ka dashur të përvëlojë karantinën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.


E vetë-izoluar, por pa e humbur sensualitetin e saj, si tregohet edhe nga fotot, për menaxheren më sexy të botës së futbollit parashikohen muaj të zjarrtë, edhe në aspektin profesional. Icardi dhe PSG duhet të mblidhen për të marrë një vendim mbi të drejtën e blerjes së sulmuesit: mesi i marsit, fillimi i prillit, pa pritur të afrohet dead line i 30 qershorit për një ushtrim përparësie prej 70 milionë euro. Gjithcka është e ndaluar, do të flitet më vonë, por paqartësia mbizotëron dhe Inter nuk e di se me cfarë do të ketë të bëjë kur francezët të marrin një vendim.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu