• |
ide | kryesore

Djali i presidentit serb infektohet me koronavirus, Vuçiç: Danilo, babi të do, për ty dorëzimi nuk është një mundësi

Arkiva, Lajme, Të fundit

Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj analizës për Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë Vuçiç, nëpërmjet një statusi në profilin e tij në Instagram. ndër të tjera, prësidenti i Serbisë i shpreh dashurinë të birit, teksa shkruan se për Danilon, dorëzimi nuk është një mundësi.


“Kur filloi gjithçka, Danilo im më tha se dorëzimi nuk ishte një mundësi. Biri im është infektuar me koronavirus dhe gjendja e tij klinike është e tillë që ai u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive. Bir, do fitosh. Babi të do, të gjithë të duam!”– ka shkruar Vuçiç.


Tashmë Danilo është dërguar në Infektivin e Beogradit. Deri më tani në Serbi janë raportuar gjithsej 2200 të infektuar me Covid-19, ndërkohë që kanë humbur jetën 58 persona.

4 Comments

  1. VERENI KUR HASHIM THAQI ,EDI RAMA DHE BATON HAXHIU TE SHKRUAJN MIKUT-DASHNORIT TE TYRE ALEXANDER VUCICIT thotë:

    MOS MOS ,SE HASHIM THAQI ,EDI RAMA ,BATON HAXHIU I LA ZEMRA NGA PIKELLIMI

  2. Vetem sigurimsat e qelbistanit mos ti gjej gje, se jane ne pune.
    Termeti ju qi nonen juve, se per te tjerat jeni virusi me i keq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu