• |
ide | kryesore

Olta Gixhari, në pritje të ëmbël

-Instant, Paparazzi, Slider

Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. A

ktorja e filmave dhe teatrit shqiptar, e cila prej disa kohësh është zhvendosur në Spanjë dhe jeton me partnerin e saj, është në pritje të ëmbël. Sipas Revista Who,  Gixhari është disa muajshe shtatzënë, por lajmin deri më tani kishte zgjedhur ta mbante larg vëmendjes së mediave.  Aktorja, së fundmi e angazhuar edhe në biznes, nuk e ka komentuar vetë lajmin, megjithatë ka ripostuar në Instagram një video të dy miqve të saj të afërt. Bëhet fjalë për Olti Currin dhe Eni Shehun, të cilët dëgjohen të thonë se zërat flasin që Olta është në pritje të një fëmije.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu