• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni ç’ndodh në plazhin e Dhërmiut

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përveçse prishën fundjavën e qindra pushuesve që kishin zgjedhur bregdetin e Dhërmut për të pushuar këtë fundjavë reshjet e shiut kanë shkaktuar edhe ndotje të ujit.

Siç shihet nga foto e siguruar nga lapsi.al përrenjtë kanë çuar në det të gjithë dheun e hedhur në breg të tyre të nxjerrë nga punimet që po bëhen në fshat.


Pritet të shihet derisa do të zgjasë kjo ndotje e ujit dhe pasojat që mund të ketë. ©LAPSI.al

14 Comments

  1. Per ty nuk jane njerez, himariotet, lushnjaret, kosovaret, camet, shqiptaret ortodokse. Kush i bie te jene ne rregull?

    1. Ke te drejte NaMyti, se perndryshe nuk shante te gjithe ky. Dhe ti meriton respekte qe ne menyre direkte ose indirekte ia ke zbehur propaganden percarese ketij personi apo te ngjashmeve si ky. Prandaj dhe Lapsi nuk eshte bere akoma nje portal me komentues te shumte antishqiptare,sic jane ndyre portalet e tjera

    1. Po do shkoj ne cdo zone shqiptare sdo tpyes ty, Nuk i ndaj zonat dhe popullsite e atyre zonave ne baze te krahinave dialekteve e feve, sic ben ti more i shitur

 1. O lapsi ndrysho strategji duhet te shkruani titull me te medha ” u mesuam te lahemi edhe ne mut, nuk na ben me pershtypje asgje”…. fute edhe evropen brenda se u bene vite qe tashmenjane prezent, ska gje le te merzitet merkeli qe duket keq bashke me BE , nuk e rruajme me per ato, po jo se na tha rama ( se kemi rruajtur ndonjehere per kete ) por sepse keshtu jane
  ne te vertet.

 2. O lapsi ndrysho strategji duhet te shkruani titull me te medha ” u mesuam te lahemi edhe ne mut, nuk na ben me pershtypje asgje”…. fute edhe evropen brenda se u bene vite qe tashme jane prezent, ska gje le te merzitet merkeli qe duket keq bashke me BE , nuk e rruajme me per ato, po jo se na tha rama ( se kemi rruajtur ndonjehere per kete ) por sepse keshtu jane
  ne te vertet per ti izoluar.

 3. Bolton ja ka atribuar këtë ide, dy presidentëve të rajonit, atij të Serbisë dhe Kosovës.

  Pra në fillim dyshuam që ishte Trump, pastaj Boltoni, pastaj Grenelli,dhe pasi Boltoni dhe Grenelli u zunë me njëri tjetrin, “kopili” i mbeti në derë Thaçit dhe Vuçiçit.

  Këtu fillon dhe komedia shqiptare. Të gjithë mbajtësit në këmbë të teorisë konspirative dhe patriotike njëkohësisht, se Shtëpia e Bardhë po ndan Kosovën përmes marrëveshjes, dhe akoma më keq parashikime të rënda të Albin Kurtit të tipit: “Në shtëpinë e Bardhë, po mprehen thikat për të copëtuar Kosovën”, tani përfunduan të besojnë atë, që e quanin sharlatan, që thotë se këtë gjë e paska bërë Thaçi me Vuçiqin.

 4. Dhe sot unë po bëj publike numrin e dosjes së Edvin Ramës të dënuar në Paris, në vitin 1993, që është AL.1961138/A.

  Ndaj sot unë i bëj thirrje Prokurorit të Përgjithsëm që ti kërkojë Ministrisë së Drejtësisë Shqiptare, të bëjë identifikimin e numrit të dosjes së Edvin Ramës, të cilin unë e akuzoj si njeri që është burgosur në Paris për vjedhje të ikonave.

  Ti merren gjurmët e gishtave me emrin Edvin dhe t’ia dorëzojë Ministrisë së Drejtësië franceze dhe jo policisë franceze.’

 5. Nje fenomen i zakonshem natyror. Perrenjte dhe rrekejte ne kohe me shi te furishem gjate zbritjes per ne det marin me vete dhera, gure, barishte, trungje etj. Nuk eshte lajm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu