• |
ide | kryesore

Ngjarja në Kombinat/ Pastori Akil Pano: Në Shqipëri ka grupe satanike

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pastori Akip Pano foli për ngjarjen e rëndë në Kombinat, ku nëne bijë u vetëflijuan duke besuar tek ringjallja, tha se në Shqipëri ka grupe satanike që qarkullojnë. Në emisionin “Open”, ai u shpreh se grupe të tilla mund të kenë ndikuar edhe familjen Josifi, ndërsa shtoi se ato mund të jenë shndërruar edhe në një eksperiment njerëzor, për të parë se deri ku do të mbërrin.

“Ka shumë mundësi që sekte të maskuara dhe me një veprimtari krejt oskurantiste janë duke vepruar, sepse dëgjoj fjalën “motrën e pushtuan demonët”, dëgjoj që njerëz të mistershëm dilnin e hynin nga apartamenti. Patjetër që ka grupe satanike që qarkullojnë në Shqipëri, që mund të jenë shndërruar edhe një eksperiment njerëzor se deri ku do të mbërrin. Imagjinoni një familje të tillë të izoluar për 2 vite. Kur manipulohet me shpirtin njerëzor kemi më pas raste të tilla”, – u shpreh ai.


5 Comments

 1. Manipulohet me shpirtin njerrzor?
  PO KRISHTERIMI????

  As is well known, the most evil enemies—but why? Because they are the most impotent. It is because of their impotence that in them hatred grows to monstrous and uncanny proportions, to the most spiritual and poisonous kind of hatred.

  F. NIETZSCHE

 2. Manipulohet me shpirtin njerrzor?
  PO KRISHTERIMI????

  As is well known, priest is the most evil enemies—but why? Because they are the most impotent. It is because of their impotence that in them hatred grows to monstrous and uncanny proportions, to the most spiritual and poisonous kind of hatred

  F.NIETSZCHE

 3. Ne kete vend dhe mbi kete shoqeri, pasuesit e djallit te mallkuar, masoni, krimineli nazist, antinjeriu soros, demoni rama dhe banda e ridhjerjes, jane ulur kembekryq.
  Shpetimi, zhdukja e tyre nga rrenjet me cdo kusht e cmim, ne te kundert ata do t’a shkaterojne pameshire, perfundimisht, kete vend te bekuar dhe kete popull hallemadh!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu