• |
ide | kryesore

Scott Disick dhe Sofia Richie fotografohen sërish krah njëri-tjetrit

-Instant, Paparazzi, Slider

Scott Disick dhe Sofia Richie janë ribashkuar pas thashethemeve se ai po flirtonte me Kourtney Kardashian. Është hera e parë që ata janë parë së bashku, pasi e ndërprenë marrëdhënien në fund të prillit. Për të festuar, ata shkuan në plazh bashkë me miqtë, në Malibu dhe dukeshin jashtëzakonisht të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Sidoqoftë, burimet ishin të bindur se ribashkimi ishte më shumë miqësor sesa romantik. Sofia dhe Scott kanë qëndruar në kontakt që kur romanca e tyre tre-vjeçare u shkatërrua në fund të prillit. Ata janë ndarë e bashkuar disa herë gjatë këtyre tre viteve, por dukej që këtë herë çifti nuk do të kthehej së bashku. Është raportuar se Sofia nuk është ndjerë mirë kur ka dëgjuar për thashethemet Scott është rikthyer me Kourtney.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu