• |
ide | kryesore

VIDEO LIVE/ Opozita pushton parlamentin e Serbisë, ndërhyn policia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një protestë e opozitës në Serbi ka përfunduar me përplasje të dhunshme përpara selisë së parlamentit.

Opozita proteston kundër manipulimit të votave nga qeveria e Vuçiç.


Protestuesit rrethuan godinën e parlamentit dhe tentuan të futen brenda saj.

Policia përdori gazin lotsjellës për t’i shpërndarë.

Publiée par СРБИН.инфо портал sur Mardi 7 juillet 2020

12 Comments

  1. Jooo ketu nuk ndodh se ne jemi popull i “kulturuar”. Po beme kshu behemi “shpellar” si opozita serbe apo “vandal”. Ne nje kerpudhe i prishem ER’se dhe s’lane gje pa thene Rilindesit:).

   Pertej shakase, ketu eshte mbush kupa me kohe e me vakt por hajde me mire vone se kurre.

  2. Dhe kete here Lapsi manipuloi..

   /// Opozita proteston kundër manipulimit të votave nga qeveria e Vuçiç. ///

   O njerez shikoni videot ne youtube dhe te gjitha flasin per protesta kunder vendimit per mbylljen e dyte ( karantines) se vendit per shkak se ne Serbi tani regjistrohen cdo dite mbi 300 te infektuar.

  3. Ne gati te gjitha videot ne youtube per protest ne Serbi flitet per
   ”’ MASSIVE PROTEST ROCK SERBIA CAPITAL AFTER NEW COVID 19 LOCKDOWN’s’ ”’
   Dhe jo per MANIPULIM VOTASH sic shkruan Shkurdhaku.

 1. Ja nje tufe karash salista po bejne muhabet cohuni o byhqira serb te serbit salih karaxhic berisha keni bythe dilni rrugeve dhe do shikoni ku do perfundoni te gjithe te lana del e keni dhe afer o shpellkare cecene therrisni dhe mziun e noken budinat e liken dhe hani mut bashke

  1. Per te paemrin e ores 00:31
   Qe je BiThQirE e dijme,po se je kurva Nastradin Rames, tashti u muar vesh!Dhe qe te mos e harrosh duhet te na e rruash NE shpellareve edramen me shkume Nivea.
   Te fala sat’eme,(satam)!

 2. Kjo eshte proteste kunder masave diktatoriale per plandemine.
  Ne shqiperi keto masa u vendosen nga Rama-Basha-Meta.
  Mos disinformoni.

 3. dakort me gazideden.ashtu eshte. keto masa u vendosen nga 3 kellirat e kellirave te ketij vendi me propaganden ekstrem komunisto fashiste te mediave te blera me gjith brek te sorosit . se keta as breket mender nuk i kan te tyret.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu