• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gruaja bën nevojat personale prapa gazetares së CNN

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Një grua në plazh u kap nga kamerat duke hequr pantallonat e saj dhe duke bërë nevojat e saj personale teksa një gazetare e CNN po raportonte drejtpërdrejt në një plazh në Los Angeles.

Korrespondentja Sara Sidner u detyrua të reagojë për të bllokuar pamjet e gruas teksa po fliste mbi rastet me koronavirus në SHBA. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.