• |
ide | kryesore

Kanye West, shkaku i ndarjes së Meek Mill me të dashurën

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi  Meek Mill, ka bërë të ditur se është ndarë nga e dashura e tij, dy muaj pasi sollën në jetë fëmijën e tyre të parë.

Kjo ka ndodhur për shkak të deklaratave të Kanye West, i cili një javë më parë kishte thënë se Kim e kishte tradhtuar atë me reperin Meek Mill.Në një postim në rrjetin social Twitter, Mill ka treguar se ata janë ndarë në mënyrë paqësore dhe do të kujdesen bashkërisht për fëmijën.“Unë dhe Milano kemi vendosur të qëndrojmë miq dhe të kujdesemi për fëmijën si dy prindër të ndarë”.“Ne ende kemi dashuri për njëri-tjetrin, por që të dy i kuptuam disa gjëra”, ka shkruar ai.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu