• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje të reja rreth vdekjes së Naya Rivera

-Instant, Paparazzi, Slider

 


Detaje të reja rreth aksidentit të aktores Naya Rivera u shfaqen të enjten, tre javë pas vdekjes së saj tragjike në Liqenin Piru jashtë Los Angeles.


Certifikata vdekjes zbuloi se aktorja e “Glee” u varros të premten e kaluar në varrezat e famshme të ‘Parkut Memorial’ të Forest Lawn në Hollywood Hills. Certifikata e vdekjes së Naya konfirmon disa fakte në lidhje me rastin.Shkaku i vdekjes është renditur zyrtarisht si një ‘mbytje’ e cila ndodhi në Liqenin Piru, ku u gjet trupi i saj . Dokumenti gjithashtu thotë se Naya vdiq ‘brenda disa minutash’.Më tej thuhet se ishte kryer një autopsi dhe përcaktoi se vdekja ishte aksidentale, pa shkaqe ose sëmundje themelore. Asnjë ilaç ose alkool nuk ishte i pranishëm në organizmin e saj.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.