• |
ide | kryesore

Video/ Lyon në avantazh me penallti: Juventus i tërbuar me VAR

-Instant, Sport, Video

Në Torino ka ndodhur ajo që nuk pritej. Lyon në avantazh dhe tani gjërat për bardhezinjtë e Juventus komplikohen, të detyruar të shënojnë tre gola për të shkuar në cerekfinale. Një penallti, për një ndërhyrje në zonë të Bentancur, konfirmuar nga VAR nën protestat e Sarrit është shndërruar në gol nga Depay në minutën e 12.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu