• |
ide | kryesore

Video/ Ronaldo barazon rezultatin: tjetër penallti me VAR

-Instant, Sport, Video

Ronaldo kthen barazinë në fushë në 1/8 e kthimit të Champions League përballë Lyon. Këtë herë ankohen francezët për 11 metërshin e akorduar për prekje të topit me dorë nga Depay në zhvillimet e një goditje dënimi. Var konfirmon vendimin e arbitrit dhe nga pika e bardhë Ronaldo nuk gabon. Por Juventus ka nevojë edhe për dy gola që të shohë cerekfinalet.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu