• |
ide | kryesore

Paul Walker përkujtohet nga vajza në përvjetorin e ditëlindjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Vajza e Paul Walker, Meadow, ka përkujtuar të atin në ditëlindjen e tij të 47-të.


Përmes një postimi në Instagram ajo postoi një foto kur ishte e vogël përkrah aktorit.“Momenti që mendova se ishim binjakë”, ka qenë përshkrimi i Meadow krahas postimit. “Urime ditëlindjen për shpirtin më të bukur”.Walker vdiq më 30 nëntor të vitit 2013 në një aksident me makinë bashkë me mikun e tij, Roger Rodas. Meadow, këtë vit nisi një sfidë “do good challenge” në nder të babait të saj.Ajo etiketoi disa nga bashkëpunëtorët dhe miqtë e aktorit në këtë iniciativë, duke përfshirë Vin Diesel, Jordana Brewster dhe reperin YG.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu