• |
ide | kryesore

Chris Evans përgëzohet nga ndjekësit pas publikimit të fotos ku shfaqet i zhveshur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Chris Evans së fundmi është mbështetur nga fansat pas publikimit gabimisht të një fotoje në Instagram.


Aktori postoi në fakt, një video të bërë screen-record dhe në një moment të vogël, shihej galeria e tij e fotove, mes të cilave ndodhej dhe fotoja nudo e një burri, për të cilën të gjithë supozuan se është vetë Chris edhe pse ai nuk e ka konfirmuar ose mohuar diçka të tillë.Postimi u fshi shpejt, por jo para se t të shpërndahej  në internet.Chris, siguroi vendin e parë në hashtagun me emrin e tij në Twitter, pas publikimit të fotos dhe reagimit të tij.Aktori theu disi heshtjen me këtë postim:“Tani që kam vëmendjen tuaj… Votoni në 3 nëntor!!!”Ndjekësit kanë reaguar shumë mirë nga kjo “përgjigje” e aktorit. “Si menduam ne se do i përgjigjej Chris publikimit të fotove vs Si iu përgjigj ai në të vërtetë”,-shkruante nje ndjekes ne Twitter.“I vetmi njeri që e ktheu situatën në pozitive, pas publikimit aksidental të nudove është Chris Evans.”Edhe të tjerë të famshëm si Mark Ruffalo, apo vëllai i Chris, Scott Evans kanë reaguar rreth këtij postimi.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.