• |
ide | kryesore

Dave Bautista: The Rock nuk është një aktor i mirë

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish mundësi i WWE  Dave Bautista, ka folur së fundmi për aktorin “The Rock” dhe ka treguar se nuk mendon se ai është një aktor i mirë.


Në një intervistë për Tampa Bay Times, ai u shpreh : “The Rock dhe John Cena janë mundës që u bënë yje të filmit”.“Unë jam diçka tjetër. Unë isha mundës. Tani, unë jam aktor”.Bautista, vazhdoi: “The Rock ishte, në një farë mënyre, një yll filmi para se ai të ishte edhe një yll filmi”.“Ka diçka në lidhje me të që është me të vërtetë e veçantë. Unë kurrë nuk do ta merrja shembull nga ai”.“A do ta konsideroja një aktor të shkëlqyeshëm? Absolutisht jo”, tha ish mundësi.Duke shpjeguar arsyetimin e tij, Bautista shtoi: ”Unë dua role të mira. Nuk më intereson ‘Fast and Furious’ ose ‘Bumblebee’. Nuk është lloji i yllit që dua të jem.Unë dua të jem në novelën ‘Dune’, dua të punoj me regjisorin Denis Villeneuve. Unë dua të punoj me fituesit e Çmimeve ‘Oscars’”, ka shtuar Dave.“ Unë dua respekt, besueshmëri dhe edukim”, ka përfunduar ish-mundësi i njohur, i kthyer në aktor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu