• |
ide | kryesore

Donald dhe Melania Trump, të infektuar me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Presidenti Donald Trump dhe bashkëshortja e tij, Melania Trump kanë rezultuar pozitivë me Covid-19.


Lajmin, e konfirmoi vetë Donald per ndjekesit përmes një statusi në Twitter.”Sonte unë dhe bashkëshortja kemi rezultuar pozitiv me Covid. Në do të qëndrojmë në karantinë deri në përmirësimin dhe e gjendjes, do ta kalojmë këtë bashkë.”Trump për herë të fundit u pa në publik pasditen e të enjtes teksa kthehej në Shtëpinë e Bardhë pas një udhëtimi pune në New Jersey. Pak para konfirmimit të këtij lajmi, këshilltarja e tij Hope Hicks rezultoi pozitive dhe çifti presidencial kishte në plan të karantinoheshin edhe pa iu nënshtruar testimit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu