• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje për të dashurin aktor të Bella Hadid

-Instant, Paparazzi, Slider

Bella Hadid ka qenë duke shijuar jetën si beqare që kur u nda nga i dashuri i saj, The Weeknd, 30 vjeçar, në vitin 2019.


Por një burim pranë Page Six të martën tha se modelja 24 vjeçare po takohet me aktorin Duke Nicholson, 20 vjeçar, që nga muaji i kaluar. Dyshja po ashtu raportohet se kanë qenë në një udhëtim së bashku, për të festuar ditëlindjen e 24-të të Hadid. Sipas një burimi, Bella dhe Duke u takuan gjatë një udhëtimi të aktorit në New York. Duke qenë se është nipi i legjendës së Hollywood-it, Jack Nicholson, Duke po ashtu me profesion është aktor.


Lajmet për lidhjen romantike të Bellas dhe Nicholson vijnë pasi supermodelja shijoi disa ditë pushimi me shoqet e saj në një vend tropikal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu