• |
ide | kryesore

Matthew McConaughey flet për vdekjen e të atit: Gjithmonë thoshte se vdekja do i vinte nga mami

-Instant, Paparazzi, Slider
Aktori  Matthew McConaughey do të publikojë  më 20 tetor librin e tij, “Greenlight”.

Matthew ka treguar për People se libri do të përmbajë kujtime nga jeta e tij. Aktori pohoi se në libër ka përfshirë edhe vdekjen e të atit James Donald. Ai rrëfeu gjithashtu për revistën sesi e mori vesh lajmin.“Mora një telefonatë nga mami. ‘Babi vdiq’. M’u prenë gjunjët. Nuk mund ta besoja. Ai ishte babai im. Askush dhe asgjë nuk mund ta vriste. Përveç mamit.” – u shpreh Matthew, me humor. Matthew  shtoi se babai i thoshte gjithmonë se do të vdiste duke bërë dashuri me gruan.James ndërroi jetë në vitin 1992. Ai dhe e ëma e Matthew, Mary Kathleen, u martuan tri herë si pasojë e marrëdhënies së tyre të komplikuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu