• |
ide | kryesore

FOTO/ Wanda Nara ekspozohet në palestër: gruaja e Icardit tregon dekoltenë që tërbon rrjetin

-Instant, Sport

Me apo pa Mauro Icardin, sulmuesin e Paris Saint Germain, Wanda Nara tërheq vëmendjen dhe shkakton ‘trazira’ në rrjetet sociale. Argjentinasja e ka ekzagjeruar përsëri këtë herë dhe natyrisht në teprimet e saj, me shfaqjen e hireve fizike, ndjekësit e saj shpëthejnë në komente e pëlqime në web.


Showgirl-i, bashkëshorte e menaxhere e Icardit, nuk është e re me foto pikante në Instagram, por këtë herë ka vendosur të magjepsë ndjekësit e saj me një foto të postuar, ku lady Icardi tregon një moment nga stërvitja në palestër. Por më tepër se kurioziteti për stërvitjen, vëmendjen e fansave e ka marrë një dekolte, që mezi i përmban format e saj fizike.


View this post on Instagram

Hoy Volví , y siempre me acompaña @nike 💪🏻

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu