• |
ide | kryesore

Tatuazhi i Hailey Bieber, dedikim për Justin

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Hailey Bieber së fundmi ka bërë dy tatuazhe të reja.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Hailey ka ndarë me ndjekësit foto me tatuazhet .Në njërën prej fotove shihet një tatuazh me shkronjën ‘J’,dedikim për këngëtarin Justin Bieber.Ajo çka e bën të veçantë këtë shkrim është se Hailey ka zgjedhur si vend,gishtin e saj të unazës. Ajo gjithashtu bëri dhe fjalën “Beleza” (që do të thotë “Bukuri” në gjuhën portugeze) në pjesën e qafës.Hailey dhe Justin festuan në shtator 1 vit martesë . Modelja e kujtoi ditën e shënuar para pak javësh me një foto nga dita e martesës dhe i dedikoi këngëtarit disa fjalë romantike.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu