• |
ide | kryesore

Video/ United i shënon vetes: PSG feston

-Instant, Sport, Video

Barazohet ndeshja në Parc des Prince dhe janë anglezët e Manchester United ata që i bëjnë keq vetes në Francë. Presioni i PSG në kërkim të barazimit është kuorëzuar në minutën e 55 kur Anthony Martial ka devijuar në portën e tij, duke kthyer ekuilibrin në sfidën e Champions. De Gea nuk mund të bënte asgjë në këtë rast, ndërsa të dyja skuadrat janë tashmë në kërkim të fitores së parë në grupin H.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu