• |
ide | kryesore

Brad Pitt i jep fund lidhjes me modelen

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Brad Pitt dhe e dashura e tij,modelja Nicole Poturalski i kanë dhënë fund marrëdhënies.


Sipas burimeve pranë ish çiftit lidhja e tyre nuk ka qenë serioze dhe se ndarja ka ndodhur pak kohë më parë. Brad nisi një romancë dashurie me Nicole në muajin gusht, kur aktori  u fotografua me të në vilën e tij në Francë, të cilën Pitt e ndan me ish-bashkëshorten, Angelina Jolie. Dyshja u njoh për herë të parë  në restorantin e burrit të Poturalski, Roland Mary.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu