• |
ide | kryesore

Denoncimi me VIDEO nga PD: 13 ambulanca prisnin në radhë në mesnatë tek Infektivi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka publikuar një video nga Spitali Infektiv, ku sipas saj të sëmurët presin në radhë nëpër ambulanca.


Sipas ish-deputetes Oriola Pampuri sirenat e ambulanca tregojnë se Edi Rama ka dëshuar me menaxhimin e pandemisë.


2 Comments

  1. Nuk ka mundesi ne spital covid ka vende plot, bile nga qe nuk ka pacient po flen mjeket. Mos e ka bere manastaliu me koken e saj dhe nuk di gje Kim jong Rama mor aman se e piu e zeza pastaj. Ne presim te vijne pacient nga spanja italia , franca se atje nuk ka vende ne spitale, besoj kjo eshte fake e opozites ska mundesi, Kim jong Rama nuk genjen rralle ai genjen shume per te miren ton emocionale. Shikoje njeher kete pune o Kim jongu jone kari-zmatik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu