• |
ide | kryesore

Mbyllet sërish kopshti në Vlorë, shkak Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mbyllet sërish kopshti numër 2 ne Vlorë. Ky kopësht është hera e dyte që mbyllet brenda një muaji.


Kjo për shkak së 2 punonjëse rezuktojnë pozitive me covid. Për 6 punonjëse të tjera pritet përgjigje e tamponit, por kanë shfaqur simptoma të covid19.


Ndëkrohë në Vlorë mbeten 3 kopshte të mbyllur në Vlorë dhe një në Orikum.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu