• |
ide | kryesore

Dua Lipa publikon pamjet nga prapaskenat e klipit ‘Prisoner’ (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa,kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre të parë.


Përmes rrjetit të saj social ,Instagram, Dua ka falenderuar të gjithë fansat për dashurinë që i ofruan në projektin e ri.“Faleminderit për të gjithë dashurinë për Prisoner. Ne jemi shumë krenare për këtë këngë”, ka shkruar këngëtarja.Gjithashtu Lipa ka ndarë me ndjekësit disa foto nga prapaskenat e videoklipit.Për dy ditë, kënga “Prisoner” ka grumbulluar mbi 10 milionë klikime në kanalin YouTube.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.