• |
ide | kryesore

Infektohet një punonjëse me Covid-19, mbyllet çerdhja Nr. 2 në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një punonjëse e çerdhes nr.2 në Vlorë ka rezultuar pozitive me Covid-19. Pas rastit të parë të konfirmuar me koronavirus dhe tre anëtarëve të tjerë të stafit që kanë shfaqur simptoma. Si rezultat, Inspektoriati Shëndetësor ka vendosur mbylljen e çerdhes.


Kjo çerdhe do të qëndrojë e mbyllur deri më 5 dhjetor. Ndërkohë pjesa tjetër e stafit kanë bërë tamponin dhe janë në pritje të përgjigjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu