• |
ide | kryesore

Digjet një tjetër makinë, në pronësi të një 20-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edhe në Krujë një makinë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në orën 00:30, në vendin e quajtur “Ura e Gjolës”.


“Në oborrin e banesës, ka marrë flakë pjesërisht, mjeti tip “Golf”, në pronësi të shtetasit G. D., 20 vjeç”, sqaron policia.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Ndërkohë gjatë natës në Vlorë është djegur makina e shefit të paraburgimit. Sipas informacioneve të para kanë qenë dy persona të maskuar të cilët kanë djegur makinën me benzinë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu