• |
ide | kryesore

Barack Obama, fans i këngëve të Dua Lipa-s

-Instant, Paparazzi, Slider

 

 

 

 

1 Comment

  1. Edhe lista qenka super-woke. Kenga nga te gjitha gjinite, racat, kombesite si dhe cdo interseksion i mundshem i tyre.
    Sa per Duan ky cuditerish zgjedh kenge qe nuk i njeh njeri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu