• |
ide | kryesore

Reperi Diddy i dhuron mamasë së tij 1 milionë dollarë për ditëlindje

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi  Diddy së fundmi është përfolur në media për dhuratën që i bëri mamasë së tij për ditëlindje.


Përmes rrjetit social ,Instagram,reperi ka treguar se i ka dhuruar mamasë së tij 1 milion dollarë dhe një makinë luksoze.Diddy u shpreh se këtë e bëri në shenjë mirënjohjeje dhe falenderimi për mbështetjen e saj të vazhdueshme.“Unë ekzistoj vetëm për shkak të këtij personi të bukur, të dashur, gazmor, të vërtetë, të zgjuar dhe të mrekullueshëm. Gëzuar 80 vjetorin e lindjes, mamasë më të mirë në botë! Të dua përgjithmonë!”, ka shkruar reperi krahas fotos.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.