• |
ide | kryesore

Një vit të martuar, Zoe Kravitz dhe Karl Glusman ndahen

-Instant, Paparazzi, Slider

Zoe Kravitz ndau në ditët e para të vitit 2020 disa foto bardhë e zi nga dasma e saj në Paris me të dashurin e saj Karl Glusman.


Një vit më vonë bëhet i njohur lajmi se çifti është divorcuar. Mësohet se vajza e muzikantit Lenny Kravitz ka bërë kërkesë për divorc më 23 dhjetor. Çifti ishte takuar në 2016 dhe Zoe Kravitz konfirmoi fejesën e saj përmes një kopertine në revisten e Rolling Stone në tetor të 2018.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu