• |
ide | kryesore

Basha reagon ndaj Ramës: Mijëra shqiptarë po vuajnë nga përmbytjet, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset

-Instant, Lajme, Të fundit

Kreu i PD Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje replikës së kryeministrit Edi Rama, lidhur me situatën e përmbytjeve në vend.


“Mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter. Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë, as skandalin e darkës luksoze në Dubai, as shumëfishimin e pasurisë së tyre”, reagon Basha në rrjetet sociale.


1 Comment

  1. U permbytdisa here ne kohen tende .
    Po permbytet pothuajse çdo vit ne kohen e palloshit .
    Dhe mileti ngeli po njesoj per te mos thene me keq .
    Ku eshte ndryshimi??????????
    Mos harroni o popull , zini radhen me 25 prill . Kurvat e politikes duan pushtet dhe alternim pushteti ndersa juve keni vetem karin ne bythe dhe prape pak e keni .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu