• |
ide | kryesore

VIDEO/ Joe Biden nuk hap dot derën e Shtëpisë së Bardhë

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Presidenti i SHBA Joe Biden kaloi një moment të sikletshëm në ditën e inaugurimit.


Në një video të postuar nga Dailymail, shihet se Joe Biden hasi një problem të vogël me hapjen e portës së Shtëpisë së Bardhë.


Ai provoi ta hapë derën dhe kthen kokën nga familjarët e tjerë, por në këtë moment e hapin derën nga brenda duke e shpëtuar Biden nga turpërimi. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. O gazetare…
    deren e hap nje person i caktuar per ate pune. I emeruar nga administrata Trump i cili e la punen ne te njejten dite me shefin e tij. Dmth, kjo ishte rrumpalla qe la ne Shtepine e Bardhe Orange Face.
    Nuk hap dyer Presidenti i USA
    Respekte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.