• |
ide | kryesore

Aktorja turke braktis serialin për shkak të sëmundjes

-Instant, Paparazzi, Slider
Përmes rrjetit të saj social, Instagram, aktorja ka rrëfyer se arsyeja e largimit ka të bëjë me sëmundjen e saj. Ajo tregoi se vuan nga urtikaria dhe publikoi foton e këmbës.“Është një sëmundje kaq e bezdisshme. Kisha kohë që nuk bëhesha kështu. Sot më sulmoi sërish. Në raste të tilla, konsultohuni me doktorin. Është diçka që fillon me kruarje dhe kalon në gjakosje. Doja t’ju informoja”-shkruajti Esra.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu