• |
ide | kryesore

Lucy Hale kapet mat nga paparacët duke u puthur me aktorin (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider
Aktorja Lucy Hale së fundmi është fotografuar nga paparacët nën shoqërinë e aktorit Skeet Ulrich.
Dyshja u pa duke drekuar së bashku në një restorant në Los Angeles, në lagjen Sherman Oaks.Aktorët u fotografuan duke u përqafuar dhe puthur me njëri tjetrin gjë që ka shtuar akoma më shumë aludimet për një lidhje mes tyre.

 


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu