• |
ide | kryesore

Video/ Jesus ‘fatal’ brenda zonës: City siguron rezultatin

-Instant, Sport, Video


Manchester City shënon edhe golin e dytë në Puskas Arena, duke ndëshkuar edhe në pjesën e dytë Gladbach. Një aksion i ngjashëm me atë të golit të parë, në krosimin e Cancelo, por këtë herë Bernardo Silva nuk godet drejt portës, por shërben për Gabriel Jesus, që brenda zonës nuk fal. 2-0 jshtë fushe dhe tani Guardiola sheh cerekfinalet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *