• |
ide | kryesore

Rita Ora: Jam ndjerë e izoluar muzikalisht

-Instant, Paparazzi, Slider

Rita Ora publikoi para pak ditësh një video me prapaskenat e xhirimeve të EP-së albumit të saj më të fundit, “Bang”.


Në video, Rita tregon se pandemia e bëri që të ndihej e izoluar muzikalisht dhe tashmë ndihet e lumtur që po  rikthehet me projekte të reja.  “Është vërtet e mahnitshme dhe me të vërtetë mirë të jesh përsëri, një studio aktuale dhe të jesh pranë instrumenteve.Unë gjithashtu mund të kërcej nga energjia e njerëzve. U bë paksa e çuditshme , muzikalisht u ndjeva e izoluar të cilën nuk e kam provuar kurrë më parë. Kjo vërtet më bëri të shkruaj dhe të mendoj shumë për atë që dua të bëj në këtë aspekt”, u shpreh këngëtarja.

 


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu