• |
ide | kryesore

Scott Disicik zbulon arsyen e ndarjes nga Sofia Richie

-Instant, Paparazzi, Slider

Scott Disick ka zbuluar së  fundmi arsyen e ndarjes nga  Sofia Richie.


Në  episdonin premierë  të  ‘Keeping Up With the Kardashian’,Scott tregoi se Sofia i kishte vendosur ultimatum duke e detyruar të  zgjidhte midis saj dhe ish bashkëshortes Kourtney Kardashian. Gjatë  një bashkë bisedimi me Kim dhe Khloe ,ai u shpreh se ishte përpjekur  t’i jepte përparësi Richie, por ajo përsëri ndjehej e lënë pas dore. Ajo më  tha : ‘Unë nuk dua të ndaj ty si  të dashur me Kourtney, prandaj duhet të  zgjedhësh ose mua ose atë.Disick     rrëfeu se i kuptonte ndjenjat e Sofia-s dhe donte të vazhdonte romancë me të  në një zgjidhje, por zgjodhi Kourtney pasi ajo dhe fëmijët janë  familja e tij.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.