• |
ide | kryesore

Emma Stone , nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider


Aktorja Emma Stone ka sjellur në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin , McCary.

Sipas mediave, aktoja ka lindur ditën e shtunë ,por ende nuk është bërë e ditur gjinia dhe emri i bebit.Emma dhe bashkëshorti i saj u martuan në shtator të 2020 pas  dy vitesh lidhje.

Emma Stone spotted running errands


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *