• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktorja Jessica Walter

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jessica Walter ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare.

Lajmi është bërë i ditur për fansat nga vajza e saj e cila tregoi se Jessica kishte vdekur në gjumë në shtëpinë e saj në New York.”Me zemër të thyer unë konfirmoj vdekjen e nënës time të dashur.Kënaqësia e saj më e madhe ishte t’u sillte gëzim të tjerëve përmes aktrimit  në ekran . Trashëgimia e saj do të jetojë përmes filmave  dhe gjithashtu do të mbahet mend nga shumë për zgjuarsinë , klasin dhe përgjithësisht gëzimin e saj,” deklaroi e bija. Walter ka luajtur në disa drama të njohura televizive dhe komedi, si NCIS dhe Law & Order.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.